Питання-відповідi

Питання - відповіді


51мм – зовнішній діаметр. 47мм – внутрішній діаметр.

З ПВХ пластику зі спеціальними добавками, що знижують утворення статичної електрики.

У середньому – одна розетка на 60-70 м² площі, що прибирається. Щось більш певне можна буде сказати лише після отримання плану вашої квартири чи котеджу.

На котедж площею до 1000 м2 цілком достатньо одного робочого агрегату. Конкретну модель з урахуванням планування, поверховості будівлі підберуть інженери-проектувальники компанії.

Повітроводи не можуть забитися сміттям. Адже щоб потрапити в повітропровід, сміття має пройти через насадку, шланг та рукоятку шланга, розмір перетину яких набагато більший від повітроводів. Довгі предмети блокуються наявністю короткого коліна після пневморозетки. Але якщо якимось дивом повітропроводи засмітяться ( зубочистки, соснові голки, ялинковий серпантин ....), необхідно при включеному пилососі поперемінно відкривати і закривати розетки, від яких йдуть не закупорені повітропроводи - у системі створюється необхідне розрідження, яке має проштовхнути сміття. Якщо і це не допомогло, наш сервісний спеціаліст прочистить вашу систему, при необхідності промиє і буде вона далі працювати, як і раніше.

Так, впливає. Ми вважаємо оптимальною довжину 9-10м. Вона дозволяє підтримувати потужність всмоктування постійно високою.
Велика довжина використовується при прибиранні кімнат з великою площею. Тому необхідно встановлювати агрегат із більшою потужністю.

Раз на 3-6 місяців залежно від площі приміщення, що прибирається, ступеня його забрудненості та інтенсивності прибирання.

На 10-20 дБ. Гранично допустимий рівень шуму переносних пилососів: 70-80 Дб. Рівень шуму вбудованого пилососа – близько 50- 60 Дб.

З поліхлорвінілу (пластику) зі спеціальними добавками, які покращують еластичність, гнучкість та міцність шланга.

Можливо. Агрегат повинен перебувати в сухому приміщенні, що провітрюється, і не знаходився під безпосереднім впливом атмосферних опадів.

Після того, як ви встромили шланг в розетку, замикаються електричні контакти пневморозетки, котрі використовуютьсч для запуску системи. При використанні шланга без перемикача, увімкнення пилососа відбувається відразу після приєднання шланга до пневморозетки. Якщо шланг із перемикачем, потрібно натиснути на тумблер Вкл/Выкл, розташований на його ручці.

Робочий агрегат стаціонарно встановлюється в будь-якому підсобному приміщенні: у підвалі, гаражі, коморі, на балконі або лоджії. Пластикові повітропроводи, що йдуть від нього, прокладаються в спеціальних штробах у стінах, або ховаються за підвісними стелями, під підлогою, в декоративних коробах на місці плінтусів або зовні будівлі. Повітропроводи закінчуються в приміщенні пневморозетками, які можуть бути вмонтовані в стіни або підлогу.

Так. Потрібно лише, щоб ці квартири були сусідні через суміжну стіну. Потрібно заздалегідь домовитися, у чиїй квартирі буде встановлений робочий агрегат, і на кого його буде оформлено. Хто оплачуватиме витрати з електроенергії, викидатиме сміття з пилозбірника. І домовитися про чергу на прибирання: робити прибирання одночасно не вдасться.

Нічого страшного не станеться. Електричні контакти мають низьку, абсолютно безпечну для життя людину напругу 24В. Найнеприємніше, що може статися і з розеткою та  пневмосовком - дитина прищемить пальці.

Турбощітка використовується для «глибинного», більш ретельного прибирання килимів, килимових покриттів, м'яких меблів найдрібніших пилу та сміття, які «не піддаються» звичайним насадкам. Потік повітря розкручує турбіну з ворсом, яка видаляє шляхом вичісування і мікровібрації.

А чи псують інтер'єр плінтуса чи електричні розетки? Таким же елементом інтер'єру стане і вбудований пилосос. Силовий агрегат встановлюється в підсобних приміщеннях, шафах, на балконі або в гаражі. Повітропроводи діаметром 50 мм можуть бути прокладені потай у полу, стінах, в декоративних коробах на місці плінтусів. А пневморозетка дуже схожа на звичайну електричну. У нас є розетки різного кольору та фактури, і ви зможете вибрати ту, яка підходить під ваш інтер'єр найкраще.

Звичайно, можна, але не потрібно. Розетка в кожній кімнаті - це, звичайно, цікаво, особливо спочатку. Але згодом стає очевидним, що простіше один раз встромити шланг у пневморозетку при цьому прибрати максимальну площу, наприклад, передпокій, кухня, вітальня. Виходячи з досвіду користувачів, у яких вбудований пилосос працює вже давно, можемо сказати, що найбільш зручні одна розетка на 60-70 м² і прибиральний шланг довжиною 9-10 метрів, з яким ви дістанетеся до всіх найдальших куточків.

Здорова екологічна ситуація потрібна насамперед мешканцям будинку, а не прибиральниці, яка приходить на досить короткий час. Саме ви дихайте тим пилом, який прибиральниця підняла під час збирання. Вбудований пилосос дійсно на 100% видаляє пил із приміщення, а разом із нею і хвороботворні бактерії, віруси, алергени тощо.

Тобто робить приміщення чистим у повному розумінні цього слова. Детальна відповідь на це питання – тут.

Можно. Модель Husky Eco (для площади уборки до 100 м²) подходит для этого идеально. Вообще, отличительная особенность встроенных пылесосов Husky – их компактность, низкая шумность и достойная мощность, что становится большим достоинством при установке в квартирах.

Гарантія на вбудований пилосос складає 3 роки від дня покупки чи встановлення монтажною організацією.
Термін служби понад 20 років.

Rainbow – лише одна з найдорожчих моделей пилососів з водяним фільтром. І має ті ж важливі недоліки, що і будь-який інший пилосос із водяним фільтром.

Багатоступінчаста система фільтрів переносних пилососів це спроба максимально очистити викид повітря традиційного пилососа від шкідливих мікрочастинок, що знижують імунітет і провокують астму та алергії. Звичайно, в порівнянні зі звичайними фільтром пилососа, вихлоп стає чистішим. При цьому фільтри все одно не затримують частинки менше 0,3 мікрона, тобто кухонну кіптяву, тютюновий дим, лусочки нашої шкіри, продукти життєдіяльності пилових кліщів, мікрочастинки книг та газет. Щоправда, є спеціальні НЕРА-фільтри, здатні вловити 99,7% пилу. Але у них є два істотних недоліки: висока ціна фільтра (50-80 $) і необхідність заміни раз на півроку-рік (залежно від інтенсивності збирання). Так що тільки вбудований пилосос з викидом відпрацьованого повітря за межі житла повністю видаляє весь зібраний пил.

    Задати питання